O nas

akcesoria cnc

Sklep Ebmia.pl – automatyka i części przemysłowe
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Akcesoria CNC. Powołaliśmy firmę do życia w 2005 roku. Od samego początku staramy się spełniać najwyższe standardy obowiązujące na nieformalnym, ale jakże ważnym gruncie dotyczącym kontaktu między naszą jednostką a klientami kupującymi akcesoriami CNC za pośrednictwem naszego sklepu.
Sklep stacjonarny powstał w Augustowie. Postanowiliśmy rozszerzyć działalność, otwierając sklep internetowy, który mieści się pod adresem Ebmia.pl. Wszystko dla wygody naszych klientów, którzy mogą zamawiać sprzęty CNC za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci Internet.
Zarówno przybywając do naszego sklepu w Augustowie, jak i wchodząc na stronę Ebmia.pl każdy klient ma okazję zobaczyć wszechstronną ofertę dotycząca akcesoriów i części z zakresu automatyki i budowy maszyn. Skupiliśmy się na tym, aby zaoferować Państwu najwyższej jakości części i sprzęty w rozsądnych cenach.

W sklepie Ebmia znajdą Państwo:
• Części mechaniki i automatyki – https://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html
• Podzespoły sterowania numerycznego CNC – https://www.ebmia.pl/sterowanie-maszyn-c-287.html
• Elementy sfery pneumatyki – https://www.ebmia.pl/pneumatyka-hydraulika-c-1452.html
• Kompletne silniki elektryczne i podzespoły silnikowe – https://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-c-1450.html
• Przekładnie – https://www.ebmia.pl/przekladnie-planetarne-c-997.html
• Profile aluminiowe – https://www.ebmia.pl/profile-aluminiowe-c-1776.html
• Różnorodne tworzywa sztuczne – https://www.ebmia.pl/tworzywa-sztuczne-c-2763.html
• Węże techniczne i cała masę innych podzespołów – https://www.ebmia.pl/weze-techniczne-c-3580.html

Prócz tego, jesteśmy w stanie podjąć się indywidualnych zamówień, chociażby na sterowniki do maszyn lub inne systemy automatyki przemysłowej. Mamy doświadczenie, współpracujemy z najlepszymi dostawcami światowej klasy producentów, zapewniamy, że dzięki nam będą mieli Państwo dostęp do najlepszych produktów i usług w zaskakująco niskiej cenie. Potwierdzają to nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale także fakt, że nasza działalność prężnie się rozwija – obecnie to ponad 100 tysięcy najróżniejszych części oferowanych w sklepie Ebmia!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do odwiedzenia sklepu Ebmia.pl. Zapraszamy również do punktu stacjonarnego, który znajduje się w Augustowie przy ulicy 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18. Z naszej strony gwarantujemy jakość produktów, miłą obsługę oraz niskie ceny dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *